I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[V] Neoprávněný mute/ Encoo/ Survival

Příspěvekod Legale » 09 říj 2024, 23:16 VIP

1. Popis situace:

Dne 9.10. jsem na serveru Survival v Minecraftu pod nickem Legale obdržel trest (mute) od admina eNcoo. Byl jsem sice předtím upozorněn na nevhodné chování, nicméně následný postup administrátora nebyl v souladu s pravidly serveru.

Použil jsem slovo "tyvole", které není sprosté, a uznávám, že mi poté jednorázově ujelo vulgární slovo "píča". Podle pravidel serveru jsem měl po upozornění obdržet kick, a teprve po opakovaném porušení pravidel měl následovat trest formou mute nebo banu. Avšak místo toho mi admin eNcoo rovnou udělil mute, aniž by došlo k předchozímu kicku, jak to pravidla serveru vyžadují.

Tento postup ze strany admina považuji za nesprávný, neboť nedodržel předepsaný pořadí trestů. Je důležité, aby administrátoři při udělování trestů dodržovali pravidla a nejednali svévolně.

2. Důkazy:

Screenshot z hry https://ctrlv.link/4PpX: Dokazuje udělení mute bez předchozího kicku, ačkoliv jsem byl upozorněn.
Žádám vyšší adminy o přezkoumání tohoto případu a zajištění spravedlivého rozhodnutí. Domnívám se, že admin eNcoo nedodržel správný postup při trestání, a žádám, aby byla situace spravedlivě vyřešena v souladu s pravidly serveru.
I don't regret things, I've done.
I regret the things I didn't do, when I had the chance.
Uživatelský avatar
Legale
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 120
Registrován: 02 kvě 2017, 15:57

[V] Neoprávněný mute/ Encoo/ Survival

od Rumcajz » 09 říj 2024, 23:16

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Neoprávněný mute/ Encoo/ Survival

Příspěvekod eNcoo » 09 říj 2024, 23:21 VIP

Obě unban žádosti ti byly zamítnuty.

unban-legale-t265409.html
unmute-legale-t265410.html

Dle mého tedy není co řešit.
Obrázek FELák
Obrázek  ex. TTT Server Admin
Obrázek  ex. Developer
Uživatelský avatar
eNcoo
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 431
Registrován: 18 kvě 2017, 14:52

Re: Neoprávněný mute/ Encoo/ Survival

Příspěvekod DogeTennant » 10 říj 2024, 00:01 VIP

Asi ses trochu spletl, náš banovací pořádek není vůbec součástí pravidel serveru.

Vzhledem k tomu, že tvé unban žádosti byly zamítnuty, dělá tuto stížnost celkem bezpředmětnou. Nějaký banovací pořádek máme, ale není vždy vytesaný do kamene, a když je jasné, že je na serveru hráč kterému není pomoci (jako jsi třeba ty), tak není problém krok u banovacího pořádku přeskočit.

Stížnost zamítnuta.
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
DogeTennant
Minecraft HLSA
Minecraft HLSA
 
Příspěvky: 2294
Registrován: 15 dub 2015, 15:56


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků